فوتبال ایران / شناسه خبر: 75722 / تاریخ انتشار : 1396/5/20 18:46
|

دفاعیه ۵۶ صفحه‌ای استقلال مقابل پروپژیچ / بدهی ۳۳۰ هزار دلاری صحت ندارد

این اولین بار است که برای یک پرونده خارجی و فسخ قراداد یک طرفه، ٥٦ صفحه دفاعیه نوشته شده، اتفاقی که در باشگاه استقلال رخ داده است.

ایران ورزشی آنلاین / روز چهارشنبه در ایران ورزشی آنلاین نوشتیم  استقلال که به خاطر بدهی‌ در خطر محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد، بدهی‌های خارجی‌اش را پرداخت کرد. البته هنوز بدهی‌های این باشگاه به بازیکنان و مربیان ایرانی پابرجاست و استقلال برای گرفتن مجوز حضور در لیگ قهرمانان باید رضایت طلبکارانش را جلب کند. تیتر یک پنج شنبه روزنامه ایران ورزشی هم این بود: پایان بدهی‌های خارجی استقلال

اما تیتر یک ایران ورزشی انگار برای عده‌ای خوشحال‌کننده نبود. عصر جمعه رسانه‌ها نوشته‌اند که شکایت پروپژیچ، مهاجم کروات پیشین استقلال به دادگاه بین المللی ورزش رسید و اگر استقلال نتواند مطالبات ۳۳۰ هزار دلاری او را پرداخت کند حکم CAS صادر خواهد شد. این خبر سراسر غلط است.
 
محسن ابراهیمی، مشاور بین الملل باشگاه استقلال گفت: «دفاعیه ٥٦ صفحه‌ای استقلال توسط وکیل ایتالیایی یک ماه قبل به دادگاه CAS فرستاده شده بود و طی یک هفته گذشته دادگاه از وکیل پژیچ خواسته بود تا مدارک مستند و قابل دفاع خود را ارسال کند. دادگاه هنوز برای این پرونده تشکیل جلسه نداده است که بخواهد رای صادر کند. وکیل ایتالیایی استقلال در دفاعیه بلند بالای خود این موضوع را هم یادآوری کرده که غیبت‌های غیر موجه و فسخ بدون اطلاع پژیچ باعث خسارت‌هایی شده و استقلال در دادگاه CAS درخواست غرامت هم کرده است.»
 
این اولین بار است که برای یک پرونده خارجی و فسخ قراداد یک طرفه، ٥٦ صفحه دفاعیه نوشته شده است. پیش از این بارها و بارها شاهد نامه‌نگاری‌های بی‌سرانجامی بودیم که از غلط‌های فاحش در نگارش اداری بین‌المللی نیز رنج می‌برد.
 
این نامه CAS به پژیچ و وکیلش است که تاکید می‌کند هر چه سریع‌تر مدارک را به سوییس بفرستند. این نامه را جهت اطلاع برای وکیل ایتالیایی هم فرستاده‌اند:
 
 

 

کلیدواژه
استقلال
لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/75722
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر