ورزش ایران / شناسه خبر: 78226 / تاریخ انتشار : 1397/3/23 15:46
|
پایان مهلت یارگیری تیم های لیگی وزنه برداری

رستمی و هاشمی، ستاره های غایب لیگ 97

اسامی وزنه برداران تیم های لیگ امسال در حالی اعلام شد که نام کیانوش رستمی و علی هاشمی ستاره های جهانی و المپیکی وزنه برداری ایران در هیچ یک از تیم های حاضر درلیگ رویت نمی شود.

ایران ورزشی آنلاین / رقابتهای هفته اول لیگ برتر باشگاههای کشور در سال 97 از روزچهارم تیرماه به میزبانی تالار وزنه برداری ورزشگاه آزادی تهران (سالن ایرانیان) آغاز می شود. برهمین اساس و بعد ازمنتشرشدن لیست وزنه بردارانی که برای حضوردرلیگ فصل 97 با تیم های حاضردراین دوره ازرقابتها قرارداد منعقد کردند، درعین ناباوری نام کیانوش رستمی رکوردارجهان و المپیک دردسته 85 کیلوگرم و نیز علی هاشمی قهرمان سال 2017 وزنه برداری جهان دردسته 105 کیلوگرم به چشم نمی خورد! این دو ملی پوش سال گذشته با باشگاه بیمه رازی قرارداد داشتند و برای این تیم درلیگ وزنه برداری وزنه زدند.اما امسال گویا بخاطرعدم توافق مالی با این باشگاه تشخیص دادند قید حضوردرلیگ برتر وزنه برداری فصل 97 را بزنند.

به هرروی طبق اعلام کمیته لیگ فدراسیون وزنه برداری کشورمان امسال درفصل جدید لیگ وزنه برداری جوانان و بزرگسالان قرار است 11 تیم در رده سنی جوانان و 8 تیم در رده سنی بزرگسالان در رقابتهای لیگ برتر وزنه برداری باشگاههای کشور حاضر هستند و برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر رقابت می کنند.هفته اول لیگ برتر وزنه برداری در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان قرار است طی سه روز و به صورت همزمان طی روزهای (4، 5و6 تیرماه) درتالار مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شود.

اسامی نفرات حاضر در 8 تیم رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است:

بیمه رازی:

1- بهداد سلیمی 2- سهراب مرادی 3- سعید علی حسینی 4- محمدرضا براری 5-ایوب مرادی 6- محمد نیری فلاح 7- مرتضی بیگلری 8- همایون تیموری 9- کیومرث مقدسی 10- یعقوب پشوتنی 11- امیر حقوقی 12- مسعود چترایی 13- ایمان شاهقلیان

تعاونی انقلاب شهریار:

1-میلاد رهبری نژاد 2-رضا آقازاده 3-کاوه اشرافی 4- سام مقتدر 5-علیرضا بیک زاده 6- مهدی دواسری 7-حسن رضایی 8- حسین ترکاشوند 9- علیرضا گرامی پور 10- امیر بابایی 11- علی نیلغار 12- عرفان بیات 13- دانش بختیاری 14-وحید خاوری 15-آرمان ابراهیمی 16-سامان کیهانی 17-محمد هادی پورحسینی 18-میلاد دوست محمدی

رعد پدافند:

1- امین شرفی 2- محمود بیرانوند 3- حافظ قشقایی 4- عباس زندی5- مصطفی زارعی 6- رضا فلاحی 7- محمد حاتمی 8- محسن نظامی9- علی میری 10- اسحاق ذعاب 11- اسماعیل ورناصری 12- عباس کریمی

شرکت ملی حفاری اهواز:

1- مجید عسگری 2- سجاد بهروزی 3- علیرضا سلیمانی 4- علیرضا دهقان 5- علی داودی 6- حسین سلطانی 7- امیر عزیزی 8- محسن ایمانی 9- حسن گل پرور 10- مقداد مقدم پناه 11- یاسین باقری 12- رضا نصیری 13- رضا بیرالوند 14- رضا دهدار 15- محمدامین علیپور 16- مهران قاسم زاده 17- یوسف عبدلی

مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:

1- آرین طاهری 2- علیرضا منصوری 3- محسن نکیسایی 4- رضا قاسمی الوری 5- میثم زارعی 6- حسین بیرالوند 7- افشین طاهری حاجی وند 8- علی مکوندی 9- رحمان اورامه 10- سیدایوب موسوی جراحی 11- محمد زارعی 12- سید جلال قریشی 13- عماد باقری 14- محسن بهرام زاده 15- محسن دادرس اصل 16- پیمان جان 17- عارف خاکی

نور همدان:

1- محمدیاسرپیریایی 2- رسول معتمدی سده 3- مهدی دویرانی 4- پوریا احمدی منفرد 5- آرمان محمدزاده 6- علیرضا کاردانیان 7- سامان کریمی 8- علیرضا زندی 9- محمدحسین رئیسی 10- حسین ابراهیمی11- حسین نجفی 12- حامد نوری 13- پدرام مرادی 14- حسین مومن 15- عرفان کلهاتی 16- محمدعلی گرجی

نیروی زمینی ارتش:

1- عرفان سیروس 2- بهنام رمضانی کردکلا 3- مجتبی مشهدیان 4- یاسین شیرزاد 5- میثم چغاز 6- سامان منصوبی 7- رضا حبیبی 8- اکبر فرهنگی 9- میلاد رستگار 10- مهدی پاپی 11- سید علیرضا طاهریان 12-محمداصغرنژاد 13-نیما آقایی

نیروی هوایی عقاب:

1- علی دهدار 2- فرشید دوستی 3- علیرضا امیدوار 4- محمدجواد صبح مفرح 5- رضا اسمی جهرمی 6- سید علی حسینی 7- محمد حسن کیهانی 8- یاشار آقازاده 9- میر مصطفی جوادی 10- احسان قیصریه 11-پیمان دهقان 12-علیرضا زارع پور 13-مهرشاد محمودی 14-ارسطو موسی نسب 15- فردین نادری 16-محمد قلی زاده 17-اشکان ملاشفیع

اسامی وزنه برداران 11 تیم حاضر در رده سنی جوانان نیز عبارتند از:

تعاونی انقلاب شهریار:

1-مهدی دواسری 2-حسن رضایی 3-حسین ترکاشوند 4-علیرضا گرامی پور 5-امیر بابایی 6-عرفان بیات 7- علیرضا بیک زاده 8- وحید خاوری 9-میلاد دوست محمدی 10-علی گودرزی

شرکت ملی حفاری اهواز:

1-علی داودی 2-حسین سلطانی 3-امیر عزیزی 4-محسن ایمانی 5-مهران قاسم زاده 6-یوسف عبدلی 7-عرفان جعفری نژاد 8- محمد عیسی پره 9- پویا قبادپور 10- کیانوش کریمی 11- ساسان نقدی پور 12 محمد فیض اله

شهرداری اردبیل:

1-رضا باقی 2-علی اصغری 3-علیرضا حسنی 4-محمدرضا نظری 5-آرمین عباسی 6-سینا عبدالحسین زاده 7-سینا بشیرپور 8-علی نعمتی 9-نیما فرزنگار 10-ابراهیم غریبی 11-علی قاسمی 12-مهرداد هاشم زاده 13-علی عزیزی 14- مهدی نخست 15-علی همراهی

فروشگاههای زنجیره ای کوروش آذربایجان غربی:

1-حسین رضوی 2-علی عالی پور 3-حسین قلی زاده 4-علی عبدالعلی زاده 5-احمد بابایی 6-فرهنگ افشین 7-امیرحسین جوانشیر 8-محمد ارسلانی 9-حمیدرضا خدانبدلو 10-مبین مرندی 11-مازیار ستار تبار 12-عرفان رجایی 13-شهاب شبروی

کوثر ساری:

1-محمد مهدی حیاتی 2-مهدی قنبری 3-رضاحسن پور 4-محمدامین مقصودی نژاد 5-محمد رحیمی 6-محمد امین رمضان نژاد 7-امیرحسین احسانی 8-امیر خلیلی 9-علی محمد محمدی 10-حسین ملکی 11-اسماعیل رضا تبار 12-محمدجواد آزادی 13-احد محمدی 14- محمد گت آقازاده 15-سینا رضایی 16-مهرشاد نظری 17-امیریاسین کامبوزیا 18-امیرمحمد کمالی

مناطق نفت خیز جنوب خوزستان:

1-آرین طاهری   2-علیرضا منصوری   3-افشین طاهری حاجی وند   4-رحمان اورامه   5-سید داود موسوی جراحی   6-عارف خاکی   7- ابوالفضل جمعه پور     8- علی چسباوی    9-رضا قاسمی    10-فرید قنبری 11-محمدحسین طیبی 12-مهدی خلجی 13-رضا محقق 14-علی حقیقی 15-نوید نجفی

نفت و گاز مسجدسلیمان:

1-علی صالحی پور 2-حسین طاهری باورصاد 3-ایلیاصالحی 4-متین الهی فر 5-محمد مهدی رضایی 6-مانی عالی وند 7-ابوالفضل خانلرمطلق 8-میلاد رستمی

نور همدان:

1- محمدیاسرپیریایی 2- رسول معتمدی سده 3- مهدی دویرانی 4- پوریا احمدی منفرد 5- آرمان محمدزاده 6- علیرضا کاردانیان 7- سامان کریمی 8- علیرضا زندی 9- امیررضا عسگری دون 10- حسین ابراهیمی11- حسین نجفی 12- حامد نوری

نیروی زمینی ارتش:

1-امیررضا بهرام جردی 2-غلامرضا مهدی زاده 3-حسین رستمی 4-محمدحسین گل پرور 5-علی نارویی 6-سیدفردین فلاح شمسی 7-میثم راضی 8-امیرمحمدخورسندی 9-علیرضا شکری 10-ابراهیم بهروان 11-سعید قره داغی 12-عرفان مرادی 13-حسین مختاریان 14- مهدی پاپی

نیروی هوایی عقاب:

1-علیرضا امیدوار 2-بهنام تامرادی 3-محمدجعفر علیزاده 4-علی عباسی 5-رضا اسمی جهرمی 6- سید علی حسینی 7- محمد حسن کیهانی 8- یاشار آقازاده 9- میر مصطفی جوادی 10- احسان قیصریه 11-پیمان دهقان 12-نیما نعمتی 13-علیرضا زارع پور

هیئت وزنه برداری البرز:

1-امین امیری 2-علی بختیاری 3-فاضل امیری 4- امیرمحمد انگوران 5-سهیل ملکی 6- حسین علی لشکری 7-امیر باقری 8- محمد فرهمند 9- ماهان سلیمان پور 10-مانی انصاری فره بابا 11-محمدمعین رضاخانی 12-مهدی نریمانی

لیبک کوتاه خبر
http://iran-varzeshi.com/78226
ایران ورزشی
captcha
تازه ها
بیشتر